Do menu

Souhrnný automatický e-mail – 1x týdně (každé úterý)

Čvn 18

Již od počátku fungování Evidátoru je možné v případě chyby odkazu nebo PR článku či vypršení expirace u koupených nebo prodaných odkazů využít možnosti jedním kliknutím upozornit kontaktní osobu e-mailem. Nyní Evidátor umí také odesílat souhrnný automatický e-mail, který vás informuje o problémech s odkazy. —>Přečíst celý článek (klikni zde)< ---

Možnost vypnutí testování u konkrétní položky

Kvě 16

Už jste si všimli nové změny vypnutí testování u zpětného odkazu nebo PR článku? —>Přečíst celý článek (klikni zde)< ---

Rychlé přidání nového odkazu a PR článku

Dub 20

V Evidátoru jsme udělali drobnou změnu, která věříme, že Vás potěší. Přidali jsme do přehledu po přihlášení a do každé sekce Odkazy a Články přímý rychlý proklik na “Přidat nový článek” a “Přidat nový odkaz“.

—>Přečíst celý článek (klikni zde)< ---

Vkládejte odkazy do Evidátoru bezchybně

Bře 17

V dnešním článku přinášíme tipy jak správně zadávat PR články a zpětné odkazy do Evidátoru. Díky dodržováním těchto několika základních pravidel se vyhnete případným chybně otestovaným položkám.

—>Přečíst celý článek (klikni zde)< ---

První seznámení s Evidátorem

Zář 30

V tomto návodu si stručně ukážeme, jak uživatel systému Evidátor bude postupovat při vložení nového PR článku nebo zpětného odkazu.

Po přihlášení do systému, bude Váš první krok směřovat do horní lišty na tlačítko Přidat.

Přidat

—>Přečíst celý článek (klikni zde)< ---

Náhledy vzorových e-mailů

Zář 01

chyba-obálkaEvidátor každý den testuje Vaše zpětné odkazy a PR články a v případě chyby vyměněného nebo koupeného odkazu nebo PR článku či vypršení expirace u koupených nebo prodaných odkazů nabídne možnost jedním kliknutím upozornit kontaktní osobu e-mailem.

Jako odesílatel každého zaslaného upozornění bude uveden Váš e-mail, kterým se přihlašujete do Evidátoru a jako podpis na konci každého e-mailu bude automaticky doplněno Vaše jméno a e-mail.

Jak vypadají všechny odesílané kombinace textů e-mailů po kliknutí na obálku sendmail , naleznete níže:

—>Přečíst celý článek (klikni zde)< ---

Vítejte na blogu Evidátor.cz

Srp 01

Evidator-hlavni-logoNa tomto blogu Vás budeme informovat o důležitých událostech a změnách v našem systému Evidátor.

Sledujte nás také v následujících médiích, aby Vám nic důležitého neuniklo:

Facebook   Twitter   RSS

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, najdete chybu nebo budete mít návrh na vylepšení funkcí, napište nám přes kontaktní formulář zde.

Děkujeme za přízeň a věříme, že budete s námi spokojeni.

Tým Evidátor.cz